Trainingen

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
OSV JO8-1 17.00 - 18.00
  • 4B1
  • -
OSV JO8-2 17.00 - 18.00
  • 4B2
  • -
OSV JO9-1 17.00 - 18.00 Adil Boukris
  • 3B2
  • -
OSV JO9-2 17.00 - 18.00 Stephlend Glenn van der Kust
  • 3B1
  • -
OSV JO9-3 17.00 - 18.00 Stephlend Glenn van der Kust, Adil Boukris
  • 3 (Kunstgras)
  • -
OSV JO9-4 17.00 - 18.00 Adil Boukris, Stephlend Glenn van der Kust
  • 3B1
  • -
OSV JO10-1 17.30 - 19.00 Frank Mouton
  • 4A1
  • -
OSV JO10-2 17.30 - 19.00 Amin Mesaoudi El
  • 4A2
  • -
OSV JO10-3 17.30 - 19.00 Frank Mouton
  • 4 (Wetra)
  • -
OSV JO11-1 18.00 - 19.00 Nerivio Kasanwirjo
  • 3B1
  • -
OSV JO11-2 18.00 - 19.00
  • 3A2
  • -
OSV JO11-3 18.00 - 19.00 Marcel van Oldenmark
  • 3B1
  • -
OSV JO12-1 18.00 - 19.00 Mohamed El Boulahfati
  • 4B1
  • -
OSV JO12-2 18.00 - 19.00 Vasco Lo-Ning-Hing
  • -
OSV JO12-3 18.30 - 19.30 Dave Hogendorp, Franky Adriaanse
  • -
OSV 1 20.15 - 21.45 Maurice Renger
  • 3 (Kunstgras)
  • 2
  • -
OSV 2 20.15 - 21.45 Wim Huymans
  • 3 (Kunstgras)
  • 4
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
OSV JO13-1 17.45 - 19.00 Abdelmajid Adluni
  • 3B
  • -
OSV JO15-1 (zon) 18.00 - 19.00 Dave de Feber
  • 3A
  • 9
  • -
OSV JO16-1 (zon) 18.00 - 19.30 Amin Mesaoudi El
  • 4A
  • -
OSV JO19-1 (zon) 19.00 - 20.00 Teun Schaasberg
  • 3B
  • -
OSV JO17-1 (zon) 19.00 - 20.15 Teun Schaasberg
  • 3B
  • Afmelding training: telefonisch bij de trainer, voor aanvang van de training (dus voor 18.45 uur).
    Teun Schaasberg, 06-25162636
OSV VR1 20.00 - 21.30 Jimmy Wa Bwanda, Ronald Havik
  • 4 (Wetra)
  • 9
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
OSV Calimero’s 15.30 - 16.30
  • 3 (Kunstgras)
  • -
OSV Roadrunners 16.00 - 17.00 Robert Uijttenboogaard
  • 3B1
  • -
OSV Smurfen 16.00 - 17.00 Robert Uijttenboogaard
  • 4B2
  • -
OSV JO8-1 17.00 - 18.00
  • 3A1
  • -
OSV JO8-2 17.00 - 18.00
  • 3A2
  • -
OSV JO9-1 17.00 - 18.00 Adil Boukris
  • 4A1
  • -
OSV JO9-2 17.00 - 18.00 Stephlend Glenn van der Kust
  • 4A2
  • -
OSV JO9-3 17.00 - 18.00 Stephlend Glenn van der Kust, Adil Boukris
  • 4B1
  • -
OSV JO9-4 17.00 - 18.00 Stephlend Glenn van der Kust, Adil Boukris
  • 4B1
  • -
OSV JO10-1 17.30 - 18.30 Frank Mouton
  • 3B1
  • -
OSV JO10-2 17.30 - 18.30
  • -
OSV JO10-3 17.30 - 18.30 Frank Mouton
  • 3B
  • -
OSV JO11-1 18.00 - 19.30 Nerivio Kasanwirjo
  • 4A2
  • -
OSV JO11-2 18.00 - 19.30
  • 4B1
  • -
OSV JO11-3 18.00 - 19.30
  • 4B2
  • -
OSV JO12-1 18.00 - 19.30 Mohamed El Boulahfati
  • 3B1
  • -
OSV JO12-2 18.00 - 19.30 Vasco Lo-Ning-Hing
  • -
OSV JO12-3 18.30 - 19.30 Dave Hogendorp, Franky Adriaanse
  • 4B1
  • -
OSV 3 20.15 - 21.45
  • 3A2
  • 3
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
OSV JO13-1 17.45 - 19.00 Abdelmajid Adluni
  • 4B
  • -
OSV JO15-1 (zon) 18.00 - 19.00 Dave de Feber
  • 3A
  • 9
  • -
OSV JO16-1 (zon) 18.00 - 19.00 Amin Mesaoudi El
  • 3A
  • -
OSV JO19-1 (zon) 19.00 - 20.00
  • 3B
  • -
OSV JO17-1 (zon) 19.00 - 20.15 Teun Schaasberg
  • 3B
  • Afmelding training: telefonisch bij de trainer, voor aanvang van de training (dus voor 18.45 uur).
    Teun Schaasberg, 06-25162636
OSV VR1 20.00 - 21.30 Jimmy Wa Bwanda, Ronald Havik
  • 4 (Wetra)
  • 9
  • -
OSV 1 20.15 - 21.45 Maurice Renger
  • 3 (Kunstgras)
  • 2
  • -
OSV 2 20.15 - 21.45 Wim Huymans
  • 3 (Kunstgras)
  • 4
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!